Tak trochu jsem se zakoukala do časopisu @ELLE.cz, předplatné pravděpodobně bude nutné!

ELLE skvěle informuje! Jsem #blogerka30+ a těch je prý jako šafránu! Je jasné, že nemám tolik času na online svět, jako generace 20+. Například v červencovém čísle je přehled aplikací, které musíte mít! Prima! A pořád si informace čtu raději z papíru, než z počítače…to bude tou generací 30+

ELLE_cerven

#aplikacekteremusitemit aneb aplikace, které mě z přehledu v ELLE zaujaly!:)

Dubsmash pro holčičí večírek ideální! Takový holčičí večírek je pro pracující matku velmi vzácný a netuším, zda tuto super apku budu mít čas vyzkoušet, ale zní to dobře! „Jedná se o vytuněný playback. Krátký úryvek textu nebo písničky se naučíte, natočíte a sdílíte. Na výběr jsou písničky, virály, reklamy a ikonické hlášky z filmů.“

Hlášky by mi šly, hlavně ty z animovaných filmů! 😉

„A pokud nenajdete to, co hledáte, jednoduše to prostřednictvím aplikace nahrajete!“ To je dobrá hláška! Prostě ty aplikace jsou super. Kdyby to bylo tak jednoduché i v životě, že?! Stačí na #instagram zadat #dubsmash. Oblíbenkyně Lindy Matáskové (autarky článku v ELLE) je Cara Delevingne.

Over  – spoustu vynikajících nových funkcí a nástrojů na úpravu fotek. Nejlíp mu jde vkládání textů do fotografie.

Skypicker – nedávno přejmenovaný na KIWI  je snad nejlepší aplikace na nákup letenek a podle časopisu Forbes  patří mezi deset nejrychleji rostoucích startupů. Oliver Dlouhý se svojí přítelkyní jednou hledal levné letenky a našel díru na trhu. Díky tomu si už čtyři roky můžete dopřávat víkendové lety za neuvěřitelné ceny.

Další aplikace, která mě zaujala je Stylebook. Mít celý šatník v mobilu a jednoduše si připravit outfit, si nedovedu představit, ale možná bych ušetřila pár minut místo převlékání, když mě to převlékání občas celkem baví! 😉 Aplikace Stylebook vám dokonce roztřídí šatník do kategorií – běžné – práce  – koktejl;)

Brala bych ještě kategorie – s flekem a bez fleku! (Matky již vědí:)

Autorka článku píše, že jí to pomáhá se zabalit a vhodně vybrat oblečení podle dress codu a navíc Stylebook ukazuje kalendář, takže už nikdy stejný outfit dvakrát v jednom týdnu! To musí být RÁJ!;)

Boomerang! Tým Instagramu vytvořil tuhle aplikaci pro tvorbu GIFů. Rozhýbané fotografie si tak můžete přidávat na Facebook a do profilových fotek nebo na Instagram. Třeba polibky na dálku…

ELLE_cervenec_KVIFF_OK

Aktuální červencové číslo plné hvězd z filmového plátna – musíte mít!

Šéfredaktorka Andrea Běhounková miluje Vary a těší se na vše, což moc dobře chápu! A do Toskánska prej nejede, že to tam bude narvaný lidma, co nedostali akreditaci do Varů. @KVIFF

Mimo jiné se dozvíte ZA CO MŮŽE SATURN. „Žiju s tím pravým člověkem? Mám práci, která mě naplňuje? Skutečně se mi líbí místo, kde bydlím?… Pokud jste dosud úspěšně ignorovali, jak to v životě vlastně chodí, Saturn vás chňapne za krk jako štěně a řekne: Je čas podívat se pravdě do očí, drahoušku.“ Ale u kormidla stojíte vy a možností je spousta, tak vezměte odpovědnost do svých rukou!

Pokud chcete vědět víc, objednejte se k astroložce Martině Lukáškové.

Přeju všem krásný Vary @KVIFF, krásný @ELLEbeautylounge, krásný letní KINO, super dovolenou a úžasný léto plný LÁSKY, ať nám HVĚZDY svítí na cestu!

VeRa

lancome_paris_ellecz_

lancome_ellecz_ ELLE_CZ_Lisabon_Lisboa_ ELLE_CZ_Lisabon_Lisboa P.S. Zajimavý článek o dovolené čtěte na straně 15 – 16.

P.P.S. Fotky z mého oblíbeného města Lisabonu jsou překrásný!

P.P.P.S. Těším na srpnové číslo ELLE, keré vychází 15. 7. 2016. Součástí vydání budou 3 LETNÍ TOPY exkluzivně navržené pro ELLE slovenským návrhářem Jurajem Strakou. Na pláž, na kolo i do města. Který se vám líbí? A co trička z EDICE ELLE?

ELLE_CZ_tricka_top

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *