Bonami_ARTofStyle_cz_talire__5

Znáte ten pocit, když máte chuť něco změnit?

Jít jinou cestou na procházku, uklidit domov, najít si novou práci, darovat to, co už vám nepřináší radost.

Může vzniknout prostor na nové zážitky a příležitosti. Posunete se o krůček někam, kde vám je zase o něco lépe.

Bonami_ARTofStyle_cz_talire__2

Takhle jsem začala s proměnou u nás v kuchyni. Nepoužívané nádobí jsem darovala. Postupně vybírám kvalitní doplňky. Chyběla nám třeba kompletní sada talířů.

Kamarádi a příbuzní v tomhle zvláštním čase na návštěvu nechodí, ale věřím, že brzy budou. Těším se na ty zahradní oslavy narozenin a svátků, na společné chvíle povídání, smíchu, pláče, objímání, vaření, na ochutnávání nových jídel a sdílení receptů.

A tak jsem na Bonami vybrala nové talíře od malé portugalské firmy COSTA NOVA, která se nachází ve stejnojmenné malebné portugalské vesnici.

Keramika COSTA NOVA je inspirovaná přímořským stylem života a ten milujeme! Navíc je pro mě osobně důležité, že výrobky vznikají pouze z portugalských přírodních zdrojů. Ručně glazované nádobí je vypálené při vysokých teplotách je odolné.

Objednala jsem tmavě šedé kameninové talíře z kolekce Roda Ardosia. Další výběr od COSTA NOVA najdete ZDE.

Nejprve jen pár kusů. Chtěla jsem vidět reálnou barvu a strukturu materiálu. Líbí se mi moc. Do naší kuchyně se hodí, jídlo na nich vypadá výborně, tak jsem objednala dalších sedm kusů. Jsou někde na cestě k nám.

 

Kuchyňské doplňky potřebujeme každý den, proto se vyplatí investovat do něčeho, co vás bude těšit několik let. A jak se říká: „Láska prochází žaludkem“.

V novém roce 2021 přeji nám všem nadhled, lásku, zdraví, hodně sil, odvahu a chuť na osvěžující změny. Nemusí být velké. I maličkost jako je krásný talíř, dokáže přinést inspiraci a radost do našich domovů.

Mějte se hezky, Veronika

P.S. A co máte chuť změnit vy?

Bonami_ARTofStyle_cz_talire__8

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *