Fotíte rádi mobilem? Tak čtěte dál!:)

V létě jsem se zúčastnila speciálního workshopu v historickém centru PRAHY s prima partou lidí z VISIBILITY, kterým tímto moc děkuji, bylo to super!

Jednalo se o focení mobilem a úpravu fotek v různých aplikacích. Zkušenou lektorkou byla adleyy Sledujte její fotky na Instagramu a pochopíte, že je fajn učit se od mistrů v oboru! Pokud se chcete zdokonalit ve focení mobilem a naučit se spoustu triků přihlaste se na Mobile Photography Workshop! Je to ZÁBAVA!

Přátelé, já měla tou dobou čerstvě nový iPhone SE, tak jistě chápete, jak jsem si tuhle akci parádně užila!:)

Jo a PRAHU prostě M I L U J U! 

Žiju sice pár let na venkově, ale o to víc si pak užívám krásné centrum Prahy. Ty kouzelné uličky, mosty, břehy Vltavy, kavárny, bistra, restaurace a knihkupectví! Mít tak čas se jen tak toulat a objevovat…

Na sobě jsem měla model mojí oblíbené značky Attr@ttivo, ten STYL mi prostě mluví z duše! V té tašce Attr@ttivo jsem mimo jiné měla skvělou knihu Mapa Anny, abych se neztratila v té kráse!;)

praha_foto_skoleni  praha_foto_pohled_z_karlova_mostu__smich_na_karlove_mostepraha_foto_pohled_z_karlova_mostu_praha_skoleni_visibilitypraha_foto_pohled_z_karlova_mostupraha_foto_karluv_most_jeziscertovka_praha_foto_ zamky_z_lasky_v_cetbru_prahy  laska_lenonova_zed     prague_lennonova_zed_ attrattivo_praha_cr_lennonova_zedlaska_weraprague_restaurantpraha_malostranske_namesti

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *