Lhodne_s_Ellou_predsadka_kvetiny

Super kniha plná lahodných receptů, které si zamilujete! 

Britský kuchařský bestseller Lahodně s Ellou každý den – Snadné recepty a skvělá jídla pro zdravý životní styl.

autorka Ella Woodward – nakladatelství OMEGA

Druhá kniha plná skvělých receptů, které snadno připravíte, pochutnáte si a navíc dostanete do těla živiny a získáte tak novou energii pro šťastný a plnohodnotný život!

Autorkou je slavná blogerka a nádherná holka – Ella Woodward původem z Anglie. Její blog deliciouslyella.com sleduji a všem vřele doporučuji. Celý příběh Elly je plný naděje a inspirace!

Pokud pojedete do Londýna můžete zajít do restaurace se zdravou výživou, kterou si Ella otevřela The Mae Deli by Deliciously Ella

Lhodne_s_Ellou_predsadka Lahodne_s_Ellou_Ella

První knihu Lahodně s Ellou s výstižným podtitulem – Úžasné přísady a neuvěřitelná jídla, která bude vaše tělo milovat – určitě už máte. 😉 Pokud ne objednejte zde.

Anotace – Lahodně s Ellou – Úžasné přísady a neuvěřitelná jídla, která bude vaše tělo milovat.

Lahodně s Ellou je zcela revoluční kuchařka. Je určena pro všechny, kteří se rádi dobře a zdravě najedí.

Najdete v ní řadu výborných dezertů, rychlých jídel do ruky, lahodných dipů, pestrých salátů a samozřejmě lehkých hlavních jídel. Pokrmy z nich jsou jednoduché na přípravu a hlavně chutné. Příznivce zdravého životního stylu tak potěší přes sto originálních a zdravých receptů zpracovaných krok po kroku.

Filozofie Elly je vařit úžasná jídla, která si vaše tělo prostě zamiluje. Inspiraci Ella čerpá ze svých vlastních zkušeností a poznatků, které jí pomohly ke zlepšení zdraví. O tuto unikátní knihu byl mezi vyznavači zdravého životního stylu takový zájem, že v rodné Británii vyšlo již šest dotisků.

Lhodne_s_Ellou_kytice

Lahodně s Ellou – každý den – Snadné recepty a skvělá jídla pro zdravý životní styl.

Opět je kniha nádherně graficky zpracovaná. Kvalitně vytištěná a knihařsky zpracovaná. Svěží fotografie, jasné a přehledné kapitoly – Snídaně, Zdravá strava do krabičky, Saláty, Jednoduché večeře pro všední dny, Vaření pro skupiny, Jednoduché sladkosti… Před každou kapitolou je přehledný nákupní seznam, což Vám ulehčí nákupy a přípravu ingrediencí pro lahůdky podle Elly. Krásná práce!

Ella vám rozšíří obzory chutí a představí zajímavé a opravdu lahodné kombinace surovin. A modří již vědí, že na tyto speciality potřebujete různé super mixéry a výkonné roboty, ale výsledek stojí za to! 

Anotace – Lahodně s Ellou – každý den – Snadné recepty a skvělá jídla pro zdravý životní styl!

Pokračování kuchařky Lahodně s Ellou není jen tak obyčejným seznamem receptů jako mnoho jiných knih tohoto typu. Není to ani nudné povídání o nějaké další dietě. Je to velmi zajímavá kniha, díky které se naučíme těšit z přírodního jídla a zároveň dopřejeme tělu to, co nejvíce potřebuje.

Autorka si je navíc vědoma složitosti a uspěchanosti dnešní doby a proto dbala na to, aby se její recepty daly připravit snadno a rychle. Je to jedinečná publikace, která člověku umožní zlepšit kvalitu života bez velké námahy.

JAK ŽÍT ŽÍVOTNÍM STYLEM PODLE ELLY 

  • jídlo si vychutnávejte
  • nepohlížejte na zdravou stravu jako na „dietu“
  • otevřete svou mysl
  • rovnováha nade vše!
  • plánujte
  • chovejte se ke svému tělu s respektem
  • jezte barvy duhy
  • neciťte se provinile
  • buďte kreativní
  • zpomalte
Lahodne_s_Ellou_boruvky_
Lahodne_s_Ellou_obiloviny

Zatím jsem zkusila recept QUINOA S MANDLOVÝM MÁSLEM – z kapitoly JEDNODUCHÉ VEČEŘE PRO VŠEDNÍ DNY a z podkapitoly OBILOVINY A FAZOLE VÁS ZASYTÍ.

„Tuhle večeři si nejraději dávám po józe nebo po cvičení, protože je rychle hotová po tělesné námaze mne úžasně naplní energií. Směs quinoy, mandlového másla a lískových oříšků je neskutečně vydatná, takže svému tělu dobijete baterky, ještě než stihnete dojíst poslední sousto. Ale asi bych vás měla varovat – ta zálivka je opravdu návyková, takže pokud jste jako já a sníte ji ještě předtím, než se quinoa dovaří, nachystejte si raději dvě porce.“

Recept a ingredience na 1 porci naleznete zde.

Videa na youtube Deliciously Ella

Za knihu moc děkuji nakladatelství OMEGA!

Lahodne_s_Ellou_predsadka_

 

 

 

 

Lahodne_s_Ellou_Ella_obalka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *