Obag_ilustrace

Proč se kabelky O bag staly hitem? Jednoduchý design, jsou praktické, úžasně variabilní…

Můžete lehce poskládat svůj originál, jen si vybrat ze stovek možností a vytvořit si kabelku přesně podle svého přání a nálady. Snadno upravíte kabelku pro všední den a pro večerní party.

Za vytvořením tašky O bag stojí italská značka Fullspot s designérem Emanuele Magenta,

ten pro značku začal tvořit již v roce 2009.

Fullspot je značka pro kreativní a tvořivé lidi, kteří rádi využijí jednoduchých objektů k tomu, aby si z nich sami, dle vlastní fantazie, vytvořili dokonalý módní doplněk.

Obag_kabelky_1

Základní část kabelky O bag je vyrobena z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát). Materiál je lehký, odolný, ohebný, je voděodolný, snadno se udržuje.

Na výběr jsou dvě základní velikosti kabelek STANDARD a MINI a asi z dvacet barevných variací.

K tomu lze v O bag vybrat další barevné doplňky – náramky a hodinky – zábava!

O bag STORE 

Oficiální český e-shop O bag.

Obag_sada__ Obag_sada_ Obag_potahy Obag_kabelka_detail_Obag_kabelka_jako_svetloObag_kabelkaObag_hodinky_O_CLOCK__ Obag_hodinky_O_CLOCK_ Obag_hodinky_O_CLOCKObag_naramky_

Takto v obchodě je to pěkné, ale je to pořád ten PLAST, kterému se snažím vyhýbat. Zatím po této kabelce netoužím, ale to se může změnit.:)

Připomíná mi to obuv Crocs – jejich nepřekonatelnou lehkost a pohodlí. A ty originální boty Crocs jsou celkem fajn. Jsou antiseptické, neklouzavé a ultralehké. Navíc každou sezónu přicházejí s novými, stylovými modely, ať jde o elegantní balerínky, mokasíny, půvabné žabky či stylové holínky. Člověk odolává, ale nakonec si alespoň jeden pár pořídí.:)

Máte svoji kabelkou snů – O bag? Asi si brzy napíšu PRO a PROTI!:)

Obag_kabelka_detail

No ještě jedna fotka levné kopie!:) Viz. foto dole!

Obag_kopie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *