Mohla jsem zajít do průměrného kadeřnictví na malém městě nebo zkusit něco nového a dopřát si kvalitní ošetření mojí lví hřívy. Oui! Přiznám se, nerada si upravuji vlasy, schovávám se za nedbalou eleganci, proto je pro mě důležitý dobrý sestřih a zdravé vlasy!

Tak uvidíme, zda se to díky přírodním barvám a produktům italské bylinné ECO kosmetiky Rolland, se kterou pracuje tým salónu Oui!, podaří. Salón Oui! je kreativní salón v centru Prahy s týmem zkušených kadeřníků.

Jasné je, že příště vyrazím minimálně o dvě hodiny dříve, protože ta atmosféra Pařížské ulice a okolí je kouzelná. Někdy je důležitější CESTA, bez ohledu na cíl a výsledek. (To už jsem někde četla…:)

A to jsem ještě netušila jak luxusní péče mě čeká. Útulný interiér, káva, fajn hudba a milá kadeřnice Monika, povídání o filmech a o Vánocích. Profesionál na svém místě. Těším se, až zase zavítám na tohle místo. S účesem i s barvou jsem spokojená a plánuji vyzkoušet nějaký produkt ECO kosmetiky Rolland.kadernicky_salon_oui_praha

hair_salon_oui_praha__ hair_salon_oui_praha_zrcadlohair_salon_oui_praha_klobouky_tonak    kadernicky_salon_oui_praha_kadernice kadernicky_salon_oui_praha_kafe  kadernicky_salon_oui_praha_lustrkadernicky_salon_oui_praha_uces_ kadernicky_salon_oui_praha_1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *