PARIS_knihaK svátku jsem dostala knihu Everyone Loves Paris.

Překrásnou knihu plnou rozmanitých ilustrací od více než 50 autorů!

Jen tak si v knize listuji a představuji si, jak se procházíme pod Eiffelovkou, sedneme si na lavičku a koušeme tu francouzskou bagetu, která Vám poškrábe patro v puse, je tak křupavá! Víte přece, jak poznáte čerstvou bagetu? Moje pětiletá dcera to ví z animovaného filmu Ratatouille. Už se těším moje milá holčičko, až si pochutnáme na té pravé francouzské bagetě s veškerou tou atmosférou Paříže.

PARIS_kniha_pod_vezi

Stručný popis knihy Everyone Loves Paris:

Existuje tolik důvodů, proč milovat Paříž kolik existuje lidí, kteří ji milují. Kniha Everyone Loves Paris představuje pocty více než 50 ilustrátorů z celého světa. Ilustrace mnoha různých stylů jsou velkou inspirací. Originální obrázky La Tour EiffelBasilique du Sacré-Cœur a Pyramide du Louvre a malá potěšení z každodenního života. Každý obrázek vyjadřuje radost z tohoto nádherného města prostřednictvím pohledu jednotlivých umělců.

Jedno je jisté, Francie umí podpořit umění. Francie žije uměním, módou a vynikající gastronomií.

Líbí se mi, jak Francie nádherně podporuje umění a kreativitu občanů už od dětství.

Znáte například ty krásné výtvarné sady, pomůcky, dekorace do interiéru a hračky DJECO? Od úžasných francouzských tvůrců. Vodovky DJECO jsou naprosto výjimečné. Zrovna se je chystám opět koupit. V sadě je krásných 36 odstínů barev pro náruživé malíře a malířky. Moc ráda bych nakoukla do ateliéru, kde se tvoří tyto vkusné výtvarné sady nejen pro děti. Zatím je ráda nakupuji a užíváme si tvoření s dcerou. Nejraději si vybíráme ve Vile pod Vyšehradem nebo pohodlně na darkysnapadem.cz

Určitě si objednám i Mammadiář 2016 – divoké květy. Je sice už březen, ale nikdy není pozdě založit si diář jen tak pro radost. Bude to diář, kam si budu lepit a psát svá přání. Už několikrát jsem to zkusila a opravdu to funguje. Ať už máte malá i velká přání. Vylepte si je do sešitu, do diáře, na nástěnku nebo jen tak na stěnu. Vytvořte si Tabuli Přání – Vision Board a radujte se ze splněných přání. Chystám se na jednu takovou tabuli. Jsem ve fázi vystřihování a uvědomování si, co vlastně opravdu chci, co opravdu potřebuji a co si vlastně mám přát.:) Moje dcera ráda tvoří se mnou. A tak když maluji, maluje také a když vystřihuji, vystřihuje si hračky, květiny a různé dobroty a lepí si je do sešitu. Je to zábava! Zkuste to!;)

Paříž je prostě kouzelná!

Bude super, když vznikne podobná kniha – plná ilustrací také o Praze, která je překrásná!

Co myslíte?

Začnu kreslit Prahu! Uličky na Malé Straně, Stínadla, místa známa i neznámá a třeba se někdo přidá.:) EVERYONE LOVES PRAGUE!

Tak kdo máte chuť, posílejte obrázky Prahy na kontakt info@artofstyle.cz

Oslovím umělce kolem sebe a vznikne nám pěkný projekt a časem třeba i kniha. Těším se na vaše kresby!

Je to výzva!:)

S láskou k umění!

VeRa

PARIS_kniha_motorka_velka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *